21 Ocak 2019
  • Ankara1°C
  • İstanbul9°C
  • İzmir11°C
  • Adana7°C

ADALET BAKANLIĞI CTE 3 KOMİSYONDA DAHA PERSONEL ALIMI MÜLAKAT SONUÇLARI AÇIKLANDI

Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE personel alımları kapsamında Kayseri Sınav merkezi, Elazığ sınav merkezi, Malatya Sınav merkezi için CTE personel alımı sonuçlarını açıkladı.

Adalet Bakanlığı CTE 3 Komisyonda Daha Personel Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı

11 Mayıs 2018 Cuma 08:29

Adalet Bakanlığı, Elazığ Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı, Kayseri Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı ile Malatya Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu CTE mülakat alımı sonuçlarını açıkladı.

Elazığ Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığınca aşağıda belirtilen ceza infaz kurumlarına personel alımına yönelik yapılan mülakat sonuçlarına ilişkin duyuru kapsamında şu iller için sonuçlar açıklandı:

Ağrı, Ardahan, Bingöl, Bitlis, Doğubayazıt, Elazığ, Hakkari, Iğdır, Kars, Patnos ve Şırnak Ceza İnfaz Kurumları'nda çalıştırılmak üzere personel alımına ilişkin Elazığ Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığınca yapılan mülakat sınavı sonuçları

Kayseri sınav merkezince ceza infaz kurumlarına yönelik yapılan mülakat sonuçları Kayseri, Boğazlıyan, Yozgat ve Nevşehir Ceza İnfaz Kurumlarında çalıştırılmak üzere personel alımına ilişkin Kayseri Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığınca yapılan mülakat sınavı sonuçları belli oldu.

Malatya sınav merkezince ceza infaz kurumlarına yönelik yapılan mülakat sonuçları Adana, batman, Ceyhan, Elbistan, Erciş, Erzurum, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Kırıkhan, Kozan, Midyat, Muş, Oltu, Osmaniye, Siirt, Silifke, Şanlıurfa, Tarsus ve Van için belli oldu.

Kayseri sınav merkezi sonuçları için TIKLAYINIZ. Malatya sınav merkezi sonuçları için TIKLAYINIZ. Elazığ sınav merkezi Sonuçları için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.