14 Aralık 2019
  • Ankara7°C
  • İstanbul12°C
  • İzmir12°C
  • Adana11°C

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ AÖF SAĞLIKTA LİSANS TAMAMLAMA KAYIT DUYURUSU 2019

AÖF sağlıkta lisans tamamlama kayıt duyurusu yayımlandı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından yayımlanan duyuruda sağlık alanında lisans tamamlama kayıt tarihleri ve başvuru bilgileri verildi.

Açıköğretim Fakültesi AÖF Sağlıkta Lisans Tamamlama Kayıt Duyurusu 2019

10 Ağustos 2019 Cumartesi 18:44

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından sağlık alanında lisans tamamlama başvuru ve kayıt duyurusu yayımlandı. AÖF resmi internet sitesinden yayımlanan duyuruda 2019 – 2020 eğitim öğretim yılında sağlık alanında lisans tamamlama programlarına yerleşmeye hak kazanan adayların başvuru ve kayıtlarıyla ilgili tarihlere yer verildi.

AÖF lisans tamamlama internet başvuru ve kayıtları 16 Eylül ile 20 Eylül 2019 tarihleri arasında yapılacak. Adaylar bu tarihler arasında internet başvurularını AÖF internet sitesi üzerinden yapabilecek. Kayıt işlemleri ise illerde bulunan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bürolarından gerçekleştirilecek.

Yayımlanan duyuruda sağlık alanında lisans tamamlama kayıt kılavuzuna Açıköğretim Fakültesinin internet adresinden erişilebileceği ifade edildi. Ancak belirtilen adresin “Kılavuzlar” bölümünde 2019 – 2020 eğitim öğretim yılına ait kayıt kılavuzu henüz bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde adaylar bu bağlantıya erişebilecektir.

Sağlıkta lisans tamamlama kapsamında tercih sonuçları geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Bu sonuçlara göre sağlık alanında belirlenen önlisans bölümlerinden mezun olan adayların öğrenim düzeylerini lisans düzeyine tamamlamaları için fırsat sunulmuştu.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.