22 Temmuz 2018
  • Ankara31°C
  • İstanbul29°C
  • İzmir33°C
  • Adana32°C

9000 SAĞLIK PERSONELİ ALIMI BAŞVURU SAYFASI AÇILDI! KPSS 2018/4 TERCİH BAŞVURUSU AİS'TE BAŞLADI

KPSS 2018/4 9 bin sağlık personeli alımı kapsamında tercih başvuruları ÖSYM'nin aday işlemleri sistemi AİS'te başladı. KPSS 2018/4 tercih başvuru sayfası açıldı. 9000 sağlık personeli alımı başvuruları başladı.

9000 Sağlık Personeli Alımı Başvuru Sayfası Açıldı! KPSS 2018/4 Tercih Başvurusu AİS'te Başladı

11 Nisan 2018 Çarşamba 10:00

KPSS 2018/4: Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme için tercihler ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sistemi AİS üzerinden alınmaya başladı. 9000 sözleşmeli sağlık personeli alımı için başvuru ücreti 19 Nisan 23.59’a kadar ödenebilecek.

Sağlık personeli alımı tercih ücreti ödeme işlemleri? KPSS 2018/4 9 bin sözleşmeli sağlık personeli alımı için başlangıç saati olan 10.00’dan itibaren ÖSYM’nin ödeme sisteminden 19 Nisan 2018 23.59’a kadar ödeme yapılabilecek. Bankalardan ödeme ücreti mesai saatleri içerisinde ödenebilecek. KPSS 2018/4 tercih ücreti 15 TL’dir.

Ödeme tercihlerden 1 gün sonra da yatırılabilecek! Adaylar, tercihlerinin sisteme kaydını yaptıktan sonra kılavuzun son sayfasında belirtilen bankalardan birine veya ÖSYM’nin internet sayfasında e-İŞLEMLER’de yer alan “ÖDEMELER” alanından kredi kartı/banka kartı ile yerleştirme ücretini (15,00 TL) yatıracaklardır.

KPSS 2018/4 sağlık personeli alımı için yerleştirme ücreti ödeme işlemleri, bankadan ödeme yapacak olan adaylar için 19 Nisan 2018 tarihinde mesai saati bitiminde; ÖSYM’nin internet sayfasında e-İŞLEMLER’de yer alan “ÖDEMELER” alanından kredi kartı/banka kartı ile ödeme yapacak olan adaylar için 19 Nisan 2018 tarihinde saat 23.59’da sona erecektir.

KPSS 2018/4 tercih başvuru süresi içinde yerleştirme ücretini yatırmayan adayların bu yerleştirme için yapmış oldukları tercihleri geçersiz sayılacak, sistemden silinecek ve bu tercihler yerleştirme işlemine alınmayacaktır.

KPSS 2018/4 tercih ücreti ödeme yerleri! 9000 sağlık personeli alımı ücretleri Akbank’ın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Albaraka Türk Katılım Bankasının tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Finansbank’ın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç) yapılabilecek.

Ayrıca Türk Ekonomi Bankası’nın tüm şubeleri ve internet bankacılığı; Halkbank ATM, internet bankacılığı ve şubeler; İNG’nin tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı(KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Vakıf Katılım Bankası’nın tüm şubeleri ve ATM (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Ziraat Bankası sadece internet bankacılığı ve mobil bankacılık (Şubelerden ve ATM’den ücret yatırılmaz.); ÖSYM Kartlı Ödeme Sistemi üzerinden yapılabilecektir.

Tercihlerde değişiklik nasıl olacak? Tercih süresi bitene kadar, sisteme işlenen tercihlerde değişiklik yapılabilecektir. Tercihlerinde değişiklik yapmak isteyen adaylar bu işlemi ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sistemi adresinden elektronik ortamda yapacaklardır. Tercih süresi tamamlandıktan sonra tercihlerde değişiklik yapılamayacak! KPSS 2018/4 tercih başvurusu yapmak için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.