21 Ocak 2019
  • Ankara1°C
  • İstanbul9°C
  • İzmir11°C
  • Adana7°C

4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ÇALIŞTIRILMASINA İLİŞKİN ESASLAR DEĞİŞTİ

Bakanlar Kurulu Kararı İle 30 Mayıs 2015 Tarihli ve 29371 Sayılı Resmi Gazete’de Yayımlanması İle 4/B Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklikler Yapıldı

4/B Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar Değişti

30 Mayıs 2015 Cumartesi 22:33

4/B Sözleşmeli Personel çalıştırılmasına ilişkin esaslar değişti. Değişiklikler ve Esasların son hali için aşağıdaki linkleri tıklayınız.

“Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden İşleri Genel Müdürlüğünde bu Esaslar kapsamında istihdam edilmek üzere alınacak yeraltı maden uzmanı unvanlı sözleşmeli personel, yukarıdaki hükümlere bağlı olmaksızın anılan Bakanlıkça belirlenecek usul ve esaslara göre yapılacak yazılı ve/veya sözlü sınav sonucuna göre çalıştırılabilir.”

“Sözleşmeli Personel Pozisyon Unvanları İle Asgari Nitelikleri Gösterir Cetvel” bölümünde yer alan “Yazma Eser Uzmanı” satırından sonra gelmek üzere aşağıdaki satır eklenmiştir.

Mühendislik fakültelerinin Maden Mühendisliği, Harita Mühendisliği veya Jeoloji Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak ve en az 5 yıllık yeraltı maden işletmeciliği tecrübesine sahip olmak.

Yeni 4/B Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasları İçin Tıklayınız

30 Mayıs 2015 Tarihli ve 29371 Sayılı Resmî Gazete

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.