15 Aralık 2019
  • Ankara8°C
  • İstanbul11°C
  • İzmir15°C
  • Adana11°C

22 MAYIS TARİHİNDE YAYIMLANDI! 3 ÜNİVERSİTE 33 AKADEMİK PERSONEL ALIYOR

Çukurova Üniversitesi-Kocaeli Üniversitesi-Türk-Alman Üniversitesi toplamda 33 akademik personel alımı gerçekleştiriyor.İşte akademik personel alımının detayları..

22 Mayıs Tarihinde Yayımlandı! 3 Üniversite 33 Akademik Personel Alıyor

22 Mayıs 2019 Çarşamba 14:48

DPB tarafından 22 Mayıs 2019 tarihi yani bugün yayımlanan ilana göre Çukurova Üniversitesi-Kocaeli Üniversitesi-Türk-Alman Üniversitesi akademik yerleştirmeler yapacak.

Kocaeli Üniversitesi 24 Akademik Personel Alımı Yapıyor.

Adayların adresinde bulunan öğretim üyeleri başvuru formundan 2 adet doldurarak, 2 adet vesikalık Fotoğraf, öğrenim belgelerinin fotokopisi, nüfus cüzdan fotokopisi ve özgeçmişini ve dosyaları ile başvuru yapacaklar. Doçent kadrosuna başvuranlar; Bilimsel çalışma ve yayınlarını, doçentlik belgesi, özgeçmiş ve bu bilgileri içeren CD/DVD/USB ile birlikte 4 takım dosya sunacaklar. Dr. Öğr. Üyesi kadrosuna başvuranlar; Bilimsel çalışma ve yayınlarını, doktora diploması özgeçmiş, yabancı dil belgesi ve bu bilgileri içeren CD/DVD/USB ile birlikte 4 takım dosya sunacaklar.

Çukurova Üniversitesi 7 akademik personel alımı yapıyor.

Başvuracak adaylar Üniversitenin web sitesinde yer alan form ve istenilen evraklarla beraber 22 Mayıs-5 Haziran 2019 tarihine kadar başvuru yapacaklar.

Profesör ve Doçent adayları başvurmak istedikleri anabilim dalını belirten dilekçe ile beraber özgeçmişlerini, yayın listeleri ve bilimsel çalışmalarını kapsayan 6 nüsha (Doçent kadroları için 4) dosya ile Çukurova Üniversitesi Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı’na başvurmaları isteniyor. Dr. Öğretim Görevlisi kadrosuna başvurmak isteyen adaylar ilgili birimlere başvuru yapacaklar.

Akademik Personel alımına Dr. Öğretim Görevlisi kadrosunda başvurmak isteyen adaylar, istedikleri Anabilim dalını belirten dilekçe ile beraber özgeçmişlerini, Yabancı Dil Belgesini, yayın listeleri ve bilimsel çalışmalarını kapsayan 4 nüsha ile beraber doçentlik belgelerinin onaylı örnekleri ile birlikte ilgili fakültelere başvurmaları isteniyor.

Türk Alman Üniversitesi 2 Akademik Personel Alımı Yapıyor.

Türk Alman Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu Öğretim Görevlisi (Ders Verecek) olmak üzere 2 akademik kadrolara yerleştirme yapacak. Adaylar 22 Mayıs-5 Haziran 2019 tarihleri arasında müracaat edecekler. Başvurunun şahsen veya posta yolu ile kadronun ilan edildiği birime yapılması gerekiyor.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.