20 Temmuz 2018
  • Ankara13°C
  • İstanbul24°C
  • İzmir25°C
  • Adana25°C

2018 MSÜ SORU VE CEVAPLARI AÇIKLANDI

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2018 MSÜ) soru ve cevaplarını açıkladı. 2018 MSÜ soru ve cevaplarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

2018 MSÜ Soru ve Cevapları Açıklandı

20 Mart 2018 Salı 16:04

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavına (2018-MSÜ) giren adaylar heyecanla soru ve cevapların açıklanmasını bekliyordu. ÖSYM, 18 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilen 2018 MSÜ soru ve cevaplarını açıkladı. Peki adaylar soru ve cevaplara nasıl ulaşabilecek? ÖSYM sınav sorularının tamamını mı yoksa yüzde 10'unu mu yayımladı?

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavına (2018-MSÜ) ÖSYM tarafından geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirildi. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) resmi internet sitesi üzerinden az önce yaptığı yazılı açıklama ile 2018 MSÜ soru ve cevaplarının adayların erişimine açıldığını duyurdu.

Sınava giren adaylar soruların tamamına erişebilecek! ÖSYM'nin az önce yaptığı duyuruya göre 2018 MSÜ sorularının yüzde 10'u herkese açık şekilde yayımlandı. ÖSYM'nin açıklamasına göre 2018 MSÜ'ye giren adaylar ise ÖSYM'nin aday işlemleri sistemi üzerinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile giriş yaparak soruların tamamına erişim sağlayabileceklerdir. Sınava giren adaylar aday işlemleri sistemi üzerinden soruları 10 gün süreyle inceleyebileceklerdir. 10 gün sonra sınav sorularına erişim sağlanamayacaktır. ÖSYM'nin aday işlemleri sistemi üzerinden giriş yaparak soruların tamamına erişim sağlamak için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.