18 Ekim 2019
  • Ankara19°C
  • İstanbul20°C
  • İzmir22°C
  • Adana28°C

2 BAKANLIK'TA YENİ ATAMALAR YAPILDI

Resmi gazetede iki bakanlıktaki yeni atama kararları yayınlandı.

2 Bakanlık'ta Yeni Atamalar Yapıldı

26 Nisan 2014 Cumartesi 12:40

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı hakkında ki atama kararlarının resmi gazetede yayınlanması ile birlikte Bakanlıklarda ki  yerlerde bu süreç ile belli oldu.

Resmi gazetede yayınlanan atama kararlarına göre; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşarlığı görevine Başbakanlık Müşaviri olan Ahmet Erdem getirildi. Yine Resmi gazetede yayınlanan atama kararlarına göre; Çevre ve Şehircilik Bakanlığında Bakanlık Müşavirliklerine, Mekansal Planlama Genel Müdürü Mehmet Ali Kahraman, Ferruh Parmaksız, Mehmet Latif Çiçek ve Cemil Yalman atandı. Mekansal Planlama Genel Müdürlüğüne ise Bakanlık Müşaviri Yavuz Erdal Kayapınar atandı.

Personel Sağlık Tr

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.