08 Aralık 2019
  • Ankara1°C
  • İstanbul11°C
  • İzmir12°C
  • Adana16°C

19.DÖNEM ÖZEL HAREKAT PÖH 4. YEDEK YERLEŞTİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI

İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 2016 yılında başlayan başvurular sonucu 4. Yedek aday yerleştirmesi de gerçekleştirildiği belirtildi.

19.Dönem Özel Harekat PÖH 4. Yedek Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

07 Şubat 2018 Çarşamba 00:26

19. Dönem POMEM 4. yedek aday yerleştirme sonuçları açıklanmıştır.19. Dönem polis meslek eğitimi için Polis Meslek Eğitim Merkezlerine Özel Harekat branşlı polis memuru olarak yetiştirilmek üzere planlanan adayların yerine yerleştirme yapıldığı açıklandı.

Polis akademisi Başkanlığı PA tarafından 19. Dönem POMEM 4. yedek aday yerleştirme sonuçları açıklanmıştır.19. Dönem polis meslek eğitimi için Polis Meslek Eğitim Merkezlerine Özel Harekat PÖH branşlı polis memuru olarak yetiştirilmek üzere planlanan adayların yerine, 1376’ıncı sıradan başlanarak 226 yedek adayın (yedek 1.601’e kadar) planlaması yapılmıştır denildi.

Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar ile ilgili olarak adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

19. Dönem polis meslek eğitimi için yedek aday planlamaları 4. yedek planlama ile birlikte sonlandırılmıştır. Yedek planlama sonuçları için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.